top of page

Opinie Nowożeńców

„Uczęszczaliśmy na zajęcia do Oli w związku z naszym pierwszym tańcem na naszym weselu. Ola pomogła nam dobrać piosenkę, do której było nam najłatwiej zatańczyć. Poleciłabym zajęcia z Olą każdemu, komu zależy na estetyce i elegancji swojego pierwszego tańca. Ola jest świetną nauczycielka zwracającą uwagę na szczegóły, ale również ogólną prezencję pary. Nie miałam wątpliwości, że świetnie nas przygotuje na ten ważny dla nas taniec. Dodatkowo, nawet o 8 rano w poniedziałek Ola zawsze witała nas z uśmiechem. Dojeżdżaliśmy do Oli do Żyrardowa z Warszawy, ale do takiej nauczycielki dojeżdżalibyśmy i dwa razy dłużej, bo po prostu warto. Polecamy!”

 

Izabela i Paweł Zackiewicz

Pierwszy taniec - Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki
Pierwszy taniec - Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki

„Ciężko w kilku zdaniach opisać to, jak bardzo jesteśmy zadowoleni z nauki pierwszego tańca u Oli. Z perspektywy czasu, jednogłośnie możemy stwierdzić, że Ola potrafi zdziałać cuda. Dwie osoby, które z tańcem nie miały zupełnie nic wspólnego, zatańczyły tak, że goście weselni po dziś dzień wspominają nasz "występ". Najbardziej doceniamy poświęcenie i zaangażowanie ze strony naszej Nauczycielki. Święta, weekendy, późne godziny (czasem jedno i drugie) to czas, w którym najczęściej trenowaliśmy, a Ola mimo 22:00 / 23:00 nie załamywała rąk, tylko z powerem uczyła nas kolejnych kroków. Ważne dla nas było to, aby móc poćwiczyć na sali, gdzie finalnie miał się odbyć nasz taniec. Dla Oli dojazd również nie był problemem, dlatego jak przyszedł ten dzień, ta chwila, byliśmy wyluzowani, szczęśliwi, czuliśmy się, jak przysłowiowa "ryba w wodzie". Olę polecamy każdemu! Sami w kolejnym sezonie, planujemy zapisać się na kurs tańca do ESPANIOLA, który będzie kontynuacją tego, czego już się nauczyliśmy. Dzięki Ola!"

 

Sylwia i Paweł Jaroń

„Olu z całego serca dziękujemy za przygotowanie nas do pierwszego tańca weselnego. Nasz taniec okazał się przełomowym wydarzeniem, który wywarł ogromne wrażenie na naszych gościach. Pozytywna energia, jaka od Ciebie bije sprawia, że lekcje były przyjemnością. Tych kilka spotkań sprawiło, iż czuliśmy się pewnie, elegancko i pięknie w naszym pierwszym tańcu. Układ dopasowany do nas, umożliwił nam przeżycie tej chwili z uśmiechem na ustach. Czujne oko Oli wyłapie nawet najdrobniejszy niuans. Nie ma mowy o pomyłkach. Jest perfekcyjnie! Każda sekunda utworu jest zaplanowana. Dzięki EspaniOli kroki i figury, których się nauczyliśmy będziemy także wykorzystywać na różnych imprezach tanecznych. Polecamy w stu procentach !”

 

Ewelina i Piotr Stefanowscy

Pierwszy taniec - Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki

„Od dłuższego czasu marzyłam, zeby na pierwszy taniec zatańczyć BACHATĘ, jednak myslalam, ze to nie bedzie możliwe. Zgłosiliśmy sie do Espanioli na miesiąc przed ślubem. Powiedziałam o moim pomyśle, a Ola od razu podjęła sie tego trudnego zadania (moj maz miał małą styczność z tańcem ;-) ) Nie myśleliśmy ze nauka tańca moze byc w tak fajny ale i profesjonalny sposób prowadzona. Uśmiech nie schodził z naszych twarzy. Motywowała nas juz od pierwszych minut zajęć. Spotkaliśmy sie kilka razy po godzinie i udało sie! Nigdy byśmy nie przypuszczali, ze Espaniola nauczy nas bachaty w tak krótkim czasie. Goscie byli zaskoczeni i zarazem zachwyceni naszym tańcem. My zaś do dzisiejszego dnia jestesmy pod wrażeniem cudu jakiego dokonała Espaniola! Dziekujemy i z pewnością bedziemy chodzić na inne zajęcia tańca towarzyskiego. Przyszłym parom młodym radzę - jesli myślicie o innym pierwszym tańcu niz walc, ale nie jesteście pewni czy sobie poradzicie - zaryzykujcie - Espaniola z pewnością Was nauczy, a Wy zaskoczycie swoich gosci, gwarantuję :-)."

 

Ilona i Bartłomiej Sakson

Pierwszy taniec - Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki

„Bardzo dobrze wspominamy przygotowania z Olą do naszego pierwszego tańca. Ola to utalentowana tancerka i świetna trenerka. Zachwyca poziomem umiejętności i wiedza  z zakresu tańca.  Do wybranej przez nas piosenki ułóżyła nam idealny uklad i cierpliwie szlifowała z nami każdy jego element.  Dziekujemy naszej przemiłej instruktorce za cierliowść, zaangażowanie i serce włożone w lekcje naszego pierwszego tańca. Chcielibyśmy z czystym sumieniem polecić naukę tańca z Aleksandrą Długosz- Bidzińską. Dlaczego? Dlatego że:  lekcje odbywają sie na luzie i co najważniejsze bez stresu, dobór muzyki oraz kroków można spokojnie powierzyć w jej ręce. Jesteśmy pewni, że stworzy dla każdej pary coś wyjatkowego i niepowtarzalnego. Warto iść i  przekonać się  na wlasnej skórze, a my już dziś zapewniamy, że napewno się nie zawiedziecie."

 

Marzena i Mariusz Chrzanowscy

Pierwszy taniec - Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki

„Razem z mężem zapisaliśmy się kilka miesięcy temu na zajęcia indywidualne nauki pierwszego tańca. Wybraliśmy EspaniOLĘ, było warto!!! Właściwa osoba na właściwym miejscu. Ola jest profesjonalistką, kompetentna, potrafiła zmotywować już o 8 rano. Serdecznie dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość. Jeśli myślisz ze nie potrafisz, nie nauczysz się, nie nadajesz się...nic bardziej mylnego. Ola sprawiła że uwierzyliśmy w siebie, wystarczyło trochę chęci i samozaparcia. Nawet z takich "beztalenci tanecznych" jak my coś się dało wykrzesać :) Polecamy!!!"

 

Martyna i Dariusz  Mich

Pierwszy taniec - Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki

„Pełen profesjonalizm prowadzenia zajęć, miła atmosfera, instruktorka ma świetne podejście do kursantów, jeżeli nie wychodzi jakaś figura, to zmienia na inną równie atrakcyjną :-) Polecamy wszystkim, którzy chcą się nauczyć tańczyć oraz spędzić czas w świetnej atmosferze :-)”

 

Kasia i Łukasz Leśniewicz

Pierwszy taniec - Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki

„O miłości mówi się, że to „diament szlifowany we dwoje”. O naszym pierwszym tańcu stwierdzamy: „diament szlifowany we troje – mowa tu oczywiście o nas i EspaniOli. Należy jednak z całą stanowczością podkreślić, że mistrzowskim kunsztem w szlifowaniu tego diamentu wykazała się Ola.  To dzięki Jej zajęciom wyszlifowaliśmy najcudowniejszy, niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju taniec, który w naszych małżeńskich sercach pozostanie na zawsze! :-)

Olu, dziękujemy Ci za wspólne godziny na sali treningowej! Długie, gorące brawa naszych gości weselnych to najlepszy dowód na to, że jesteś najlepszą trenerką na jaką mogliśmy trafić. Z chęcią wrócimy na Twoje zajęcia we wrześniu - zaszczepiłaś w nas ten taniec  i oczywiście polecamy wszystkim parom Twoje zajęcia! :-)”

 

Patrycja Stylska i Marek Warchoł

Pierwszy taniec - Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki

„Ole poznałam na zajęciach Latino Solo i juz wtedy pokochałam  taniec właśnie dzięki Niej :) pełna profeska i energia i ta moc na zajęciach i zaangażowanie sprawiły że namówiłam mojego narzeczonego na to byśmy poszli na kilka lekcji pierwszego tanca właśnie do Oli. Po tym jak zatanczylismy juz na sali widziałam w Jego oczach to szczęście ze się zgodził :) u Oli byliśmy bodajze 5-6 razy i ogarnelismy walca :) piosenkę sobie sami wybraliśmy a Ola migusiem  juz miała w głowie ułożona choreografię :) jak Ona to robi do tej pory nie wiem :) ale dziękuję Ci Olu z całego serca że poświęciłas nam swój czas (nigdy nie było żadnego problemu żeby wybrać termin - świątek piątek czy niedziela zawsze dyspozycyjna). Dziękuję zwłaszcza ja, bo z moim mężem nawet teraz, a minął już prawie rok od ślubu moge zatańczyć ten układ :) a to dopiero jest niesamowite jak my kompletnie nieumiejacy tańczyć ze soba ludzie mogą teraz płynąć w tańcu nawet bez muzyki :) POLECAM CIĘ KAŻDEMU!  DZIĘKUJEMY !!!”

 

Kasia i Mateusz  Brzezińscy

Pierwszy taniec - Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki

„Espaniole polecili nam znajomi, którzy też uczęszczali na naukę tańca przed swoim ślubem. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu Oli oraz ogromnych pokładów cierpliwości dla naszych poczynań w tańcu. Początki były trudne, Ola za każdym razem motywowała nas do pracy i mówiła, że „Ten taniec jest przecież dla was, a nie dla innych” i nie ma co się przejmować jakimiś małymi pomyłkami :-). Zajęcia odbywały się na luzie o różnych porach dnia, natomiast próba generalna odbyła się na sali weselnej a dojazd dla Oli nie był żadnym problemem, za co jesteśmy niezwykle wdzięczni :-)

Polecamy Espaniole wszystkim, którzy chcą nauczyć się tańczyć i zabłysnąć przed gośćmi! Bez wątpienia wszyscy będą pod wrażeniem!! Dziękujemy Ola, zajęcia z Tobą były niezapomniane :*”

 

Daria i Karol Cichoccy

Pierwszy taniec - Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki

„Z Olą spotkaliśmy się 3 lata temu. Najpierw poznałam ją ja - na zajęciach grupowych w Grodzisku Mazowieckim, a później zaprowadziłam do niej mojego - wówczas - narzeczonego Łukasza. Wspólnie trenowaliśmy nasz pierwszy taniec. Wydarzenie budzące wiele emocji, w tym niepokoju, ale Ola pomogła nam we wszystkim. Piosenkę do tańca wybrał Łukasz,  a Ola do niej i oczywiście naszych umiejętności - świetnie ułożyła i nauczyła nas wspanialego układu. Praca z nią to miło spędzony czas, choć była wymagająca to zawsze podchodziła do nas ze zrozumieniem. Oczywiście jest dyspozycyjna i nie straszne jej późne godziny zajęć.  Do Grodziska dojeżdzaliśmy z Warszawy, ale warto było. Za co Ci Olu serdecznie dziękujemy i wszystkim Wam, którzy stoją przed dylematem rozpoczęcia zajęć z tańca - śmiało mogę powiedzieć,  że nie zastanawiacie się ani chwili dłużej,  ponieważ dzięki Oli Wasz pierwszy taniec będzie najpiekniejszy i przede wszystkim- zaskakujący."

 

Sylwia Żymiełko i Łukasz Czarnacki

Pierwszy taniec - Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki

„Serdecznie dziękujemy Oli za przygotowanie dla nas świetnej choreografii pierwszego tańca. Do Espanioli trafiliśmy bardzo późno, po pierwszej lekcji byliśmy niemal pewni, że nie uda nam się w tak krótkim czasie przygotować do tego najważniejszego dla nas dnia. Po dwóch kolejnych spotkaniach wiedzieliśmy już, że śmiało możemy pozbyć się naszych wcześniejszych obaw. Z depczących sobie po stopach sztywniaków, Ola zrobiła z nas taneczne gwiazdy wieczoru! Pierwszy taniec wyszedł tak fajnie, że goście prosili o powtórkę na poprawinach. Jestem pewien, że spotkamy się jeszcze z Olą na kursie z tańca towarzyskiego, a wszystkich zestresowanych, niezdecydowanych i spóźnionych z czystym sumieniem zapewniamy – Espaniola to najlepszy wybór!”

 

Paulina i Łukasz Pałka

Pierwszy taniec - Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki

„Szczerze polecam zajecia z Olą. To bardzo charyzmatyczna i jakże wyrozumiała nauczycielka. Potrafi nauczyć tańczyć nawet oporne przypadki ;) Mało tego zaszczepiła miłość do tańca towarzyskiego w moim mężu a o to bym go nie podejrzewała. Pierwszy biegł na zajecia i gotów był zapisać sie na regularny kurs tańca. Takie cuda tylko u Oli. Wspominamy nasz pierwszy taniec z uśmiechem na ustach- nauka była przyjemnością a efekt miły zarówno dla nas jak i dla oczu naszych gości.”

 

Wioleta i Grzegorz Łuczyńscy

Pierwszy taniec - Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki
Pierwszy taniec - Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki

„Olę znałem jeszcze ze studiów, jednak tak naprawdę okazję do lepszego kontaktu mieliśmy dopiero po ich zakończeniu, kiedy to razem z Mariolą rozpoczęliśmy przygotowania do naszego pierwszego tańca. Jeżeli podejmujemy się coś zrobić to szczególną uwagę zwracamy na profesjonalizm naszego „Nauczyciela”. O Oli powiedzieć, że jest profesjonalna to jakby nic nie powiedzieć. Ola po prostu żyje tym co robi, kocha taniec i ma w sobie całe mnóstwo pokładów pozytywnej energii, które bardzo się przydały szczególnie gdy bywały chwile zwątpienia…

Przygotowania zaczęliśmy jakieś pół roku przed ślubem i już pierwsza lekcja pokazała, że łatwo to Ola mieć nie będzie, szczególnie ze mną… ;) Pracowaliśmy jednak konsekwentnie krok po kroku, rozpoczynając od samych podstaw by co jakiś czas dokładać nowe elementy do naszej „układanki”. Przed napisaniem tych kilku słów obejrzeliśmy sobie jeszcze raz filmik z naszego pierwszego tańca i muszę powiedzieć, że za każdym gdy wracamy do tego filmu to jest to takie miłe uczucie w duszy. Rozpoczynając przygotowania w życiu byśmy nie powiedzieli, że uda nam się wspólnie w trójkę osiągnąć taki efekt. Gościom się bardzo podobało co było dla nas bardzo miłe.

Oli natomiast jesteśmy wdzięczni z całego serca, że to właśnie ona nas przygotowała do najważniejszego tańca w naszym życiu. Za to, że miała tyle cierpliwości, energii, pomysłów, zaangażowania, a czasami musiała być również dyplomatą i rozjemcą, gdy nasze główki się trochę gotowały :) Dziękujemy Ola jeszcze raz, a jak ktoś się spyta czy warto to bez chwili zastanowienia mówimy „Warto!!!”.

 

Mariola i Jacek Pytlińscy

Mimo krótkiego i ograniczonego czasu, udało się Oli stworzyć układ, który bardzo nam się podobał i świetnie pasował na pierwszy taniec :) Bardzo polecamy zajęcia  z Olą - mnóstwo pomysłów, luźna atmosfera, a  przy tym pełny profesjonalizm i super efekt!

 

Aga i Marcin

Pierwszy taniec - Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki

Zajęcia z Olą były dla nas wspaniale spędzonym czasem w bardzo miłej atmosferze. Ola bardzo poważnie podchodzi do nauki pierwszego tańca, dopracowując każdy szczegół. Jest otwarta na wszelkie propozycje i zmiany, konsultuje wszystko z uczniami ;) Jesteśmy bardzo zadowoleni z nauki u niej :) nasz pierwszy taniec zrobił ogromne wrażenie na gościach. Serdecznie polecamy!

 

Marzena i Krzysztof

Pierwszy taniec - Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki

Zajęcia z Olą to czysta przyjemność. Ola jest odpowiednią osóbką na odpowiednim miejscu, ma mnóstwo cierpliwości i pozytywnej energii, którą zaraża :) Ot tak potrafi wymyślić świetną choreografię. Pomimo napiętego grafiku potrafiła znaleźć dla nas czas nawet niemal o północy, za co serdecznie dziękujemy :) Do Espanioli trafiliśmy przez przypadek- szukając kogoś kto pomoże nam w nauce pierwszego tańca do wybranej przez nas piosenki, znaleźliśmy stronę Espanioli w internecie i zasugerowaliśmy się opiniami innych par, a teraz sami gorąco polecamy i zachęcamy do zajęć z Olą- jesteśmy pewni, że każdy kto skorzysta z jej fachowej pomocy, będzie zadowolony :)  

 

Natalia i Karol

Pierwszy taniec - Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki

"Nie damy rady, nie poradzimy sobie, to jest za trudne i szkoda czasu! Po co nam ten pierwszy taniec? Po co te układy? Nie uda się!" Tak właśnie myśleliśmy przed podjęciem decyzji o zapisaniu się na kurs tańca przedmałżeńskiego. Do momentu, aż znajomy dał numer do Aleksandry :) Oddaliśmy się w jej ręce. Nie powiem, że było łatwo na poczatku bo nie było. Aleksandra natrafiła na dwa totalnie pozbawione rytmu beztalencia :) ale co to dla Niej. Profesjonalne podejście, ogromna wiedza teoretyczna i praktyczna, bardzo dobre podejście do swoich kursantów oraz zdolność do przekazywania tej wiedzy w miłej i humorystycznej atmosferze potrafią zdziałać cuda :) Bardzo dobrze wspominamy przebieg spotkania z Aleksandrą i atmosferę tam panującą, która jest nie do opisania. Już polecaliśmy znajomym szkolę ESPANIOLA i będziemy robić to dalej bo naprawdę warto :)

 

Magda i Tomek Janus

Pierwszy taniec - Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki
bottom of page